Nasi patroni medialni
MOTUL.jpg MOTUL W POLSCE
Przedstawicielem marki MOTUL w Polsce jest jest firma MOTUL Deutschland GmbH, odpowiedzialna również za rozwój marki oraz dystrybucję produktów na rynkach północnej, centralnej, wschodniej oraz południowej Europy.
JAKOŚĆ MOTUL
Nasi klienci mają pewność, że gdziekolwiek na świecie kupią produkty MOTUL, zawsze otrzymają ten sam, najwyższej jakości wyrób.
FILOZOFIA PRZEDSIĘBIORSTWA - ZAWSZE O KROK DO PRZODU

Nasi klienci i partnerzy są dla nas najważniejsi. Słuchamy ich uważnie, jesteśmy lojalni i dotrzymujemy obietnic. Naszym największym zobowiązaniem jest zagwarantowanie zawsze najlepszych produktów.
Tworzymy innowacyjne rozwiązania i nieustannie pracujemy nad polepszeniem jakości naszych produktów i usług. To pozwala nam zajmować czołową pozycję wśród producentów środków smarnych. Planujemy umacniać i rozszerzać naszą obecność na rynkach międzynarodowych, dostarczając klientom produkty najwyższej jakości.
PROFESJONALIZM I KOMPETENCJA

Jesteśmy liderem technologicznym. Ta przewaga wynika nie tylko ze stałej, wysokiej jakości naszych produktów, ale i ciągłego wprowadzania innowacji. Znakomitą reputację zachowujemy także dzięki wysokim kompetencjom naszych pracowników oraz ich zaangażowaniu. Każdego roku stawiamy sobie nowe, ambitne cele, których realizacja zapewnia zadowolenie naszych klientów i partnerów.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

Rap-way logo.jpg O firmie
Firma Rap-Way jest przedsiębiorstwem powstałym w kwietniu 2013 r., ze 100% polskim kapitałem.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne dostosowane do potrzeb klientów.
Działając, jako Profesjonalny Operator Logistyczny, gwarantujemy wysoką jakość obsługi w zakresie:
  • transportu międzynarodowego i krajowego
  • magazynowania i zarządzania zapasami
  • przeładunków i konsolidacji
  • doradztwa formalno-prawnego
Polecamy usługi outsourcingu procesów logistycznych, który niesie dla Państwa ogromne korzyści pod względem organizacyjnym i ekonomicznym, takie jak:
  • lepsza produktywność i efektywność pracy
  • optymalizacja kosztów
  • wyższa jakość świadczonych usług
  • koncentracja na core-business
Filozofią naszej firmy jest ciągły wzrost jej wartości, tworzenie nowych miejsc pracy oraz zdobycie opinii solidnego płatnika i niezawodnego partnera biznesowego.
Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją wyrosłą z grona tradycyjnych firm transportowych.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

sae.jpg SAE -Nazwa SAE i logo firmy wywodzi się od nazwy uznanego na świecie francuskiego producenta osprzętu elektroenergetycznego - SAAE, z którym mamy przyjemność współpracować od początku naszej działalności. Udziałowcy Spółki wykorzystują wieloletnie doświadczenie zdobyte w zakresie oświetlenia nawigacyjnego lotnisk, oświetlenia wysokich przeszkód lotniczych, systemach zabezpieczeń i kontroli dostępu oraz energetyki zawodowej. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi zasobami do prawidłowej realizacji najbardziej złożonych i trudnych kontraktów. Posiadamy magazyn centralny pod Warszawą i Gliwicach oraz współpracujący z nami zespół w Bydgoszczy. Nasz dział serwisowy świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne dla dostarczonych przez naszą firmę systemów i urządzeń.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

Xblitz_logo+kosze.jpg Oddajemy w Państwa ręce produkty i akcesoria marki Xblitz, która została stworzona dla nowoczesnego sprzętu elektroniki użytkowej. Nasze produkty powstają pod czujnym okiem zespołu specjalistów aby spełnić Państwa oczekiwania. Wysoka i stabilna jakość, niezbędne certyfikaty i dbałość o szczegóły to główne atuty marki Xblitz. Nieustanne poszukiwania pozwalają nam zaoferować szeroką gamę zaawansowanego sprzętu. Marka Xblitz kojarzy się głównie z rejestratorami trasy, oferujemy obecnie największy wybór modeli.

Sprzęt marki Xblitz jest szeroko dostępny zarówno w dużej liczbie sklepów internetowych, jak i wielu ogólnopolskich oraz lokalnych sieciach handlowych. Można je kupić także w serwisach aukcyjnych, czyli w najbardziej popularny w Polsce sposób. Dzięki temu produkty Xblitz dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

nessi.jpg Tekst
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

trustnet.jpg

Autorem projektu graficznego oraz twórcą strony internetowej jest firma Trustnet z Częstochowy, która w swojej ofercie ma m.in.:
- tworzenie stron internetowych,
- usługi z zakresu datacenter zlokalizowane we własnej serwerowni w Częstochowie,
- projektowanie stron internetowych dla parafii.

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

power-zone.jpg

Tekst

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

 

KW Race Wear.jpg

Tekst

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie